20.5.2022 21:02

--- °C

--- %

--- °C

Anketa mezi žáky a studenty

Typ: ostatní | náš tip
foto archivMilí žáci a studenti, obracím se na vás s žádostí o spolupráci při plánování budoucnosti našeho města. Odpovědi budou sloužit pro připravovaný strategický plán rozvoje města 2022-2030.

To je takový manuál, kam by se měly Hranic dál rozvíjet, co považují jeho obyvatelé za důležité a bez čeho se tady do budoucna neobejdeme. Výsledek tak bude v následujících letech ovlivňovat vývoj Hranice v různých oblastech (sport, kultura, životní prostředí, doprava, možnosti trávení volného času atd.).
Jste generace, která bude psát dějiny Hranic a my si uvědomujeme důležitost vašeho pohledu a názoru na město. Vím, že spoustu vašich postřehů jste mi sdělili na našem společném setkání. Na ty jsem nezapomněl a pracujeme na jejich realizaci. Chtěli bychom ale dát prostor i ostatním a zeptat se i na jiné věci.

Popřemýšlejte, co vám v okolí chybí, abyste mohli dělat, co vás baví. Zamyslete se, co by vám udělalo radost a napište nám to. Své podněty můžete sdělit do středy 30. června 2021.

Děkuji za vaši aktivitu.
Daniel Mašlár

Poznámka: Odpovědi na otázky nejsou povinné, pokud nechcete odpovídat, vynechejte danou otázku.

Dotazník vyplň na tomto odkazu

foto archiv

Vytvořeno: 25. 6. 2021