20.4.2019 08:36

Naše knihovna obdržela prestižní ocenění

knihovna oceněnaKaždé dva roky se v Krajské knihovně v Karlových Varech při příležitosti konání slavnostního setkání knihovníků Karlovarského kraje předává ocenění třem nejlepším dobrovolným knihovníkům a třem nejlepším profesionálním knihovnám.

Při vyhodnocování se bere v úvahu např. počet čtenářů, návštěvnost, pořádané akce, prostory a služby knihovny a také osobnost knihovníka.

Na letošním čtvrtém setkání pořádaném pod záštitou hejtmanky Mgr. Jany Mračkové-Vildumetzové, které se konalo ve středu 3.10.2018 byla oceněna také naše městská knihovna, která se umístila na krásném stříbrném místě. První místo si vysloužily knihovnice z Březové u Sokolova, místo třetí pak knihovna Nová Role.

Ocenění bylo předáno z rukou zástupců Karlovarského kraje a Krajské knihovny. Naší knihovnici na setkání doprovodil starosta města, jakožto zástupce zřizovatele knihovny.

Knihovnu nominovala do ankety pověřená knihovna v Chebu. Je to i poprvé, co se knihovna spadající pod Cheb, umístila na druhém místě.

A protože nezáleží jen na práci knihovnice, ale i na čtenářích, patří velké díky i vám, našim čtenářům a návštěvníkům naší knihovny. Bez vás by to nešlo.

Článek pověřené knihovny Cheb

Článek Krajských listů