Aktuality - archiv - Výstava v Městské knihovně

V pátek 21.10.2011 proběhla ve vstupní chodbě Městské knihovny v Hranicích vernisáž výstavy s názvem "Obrazy M.G. Nemčeka alias PS". Hranice jsou malé město, není se tedy co divit, že Michala Nemčeka zná mnoho hranických. Vernisáž přilákala mnoho zvědavých lidiček, kteří byli velice překvapeni, jak krásné obrazy Michal maluje. Celkem se na vernisáži sešlo asi 50 lidí.

Ovšem, že jde o recesy, vědělo jen několik málo kamarádů a přátel. Pravým autorem olejomaleb je Pavel Staněk z Aše ( alias PS) a toto je jeho třetí výstava. Michal vydržel mlžit a mystifikovat až do slavnostního přípitku, kdy bylo tajemství vyzrazeno. To pak spustilo lavinu dalších rozhovorů s „malířem“, při nichž se všichni skvěle zasmáli a pobavili se.

Co dodat na závěr? Samozřejmě poděkování všem, kteří tuto výstavu zorganizovali, hlavně: Michalu Nemčekovi, Vaškovi Kárníkovi a Pavlu Staňkovi přeji mnoho dalších krásných obrazů.

Pro všechny, kteří mají rádi mystické bytosti, zvířata, mágy apod., výstava potrvá do 18. listopadu 2011.

Miloslava Machová
knihovnice

vystavavystavavystava
Na třetí fotografii Pavel Staněk (vlevo) a Michal Nemček (vpravo).
Další fotky ve fotogalerii

Datum vložení: 24. 10. 2011 8:00