Aktuality - archiv - V Hranicích by mohl vystoupit Josef Zíma

den pro seniory

Vedení radnice se snaží hledat způsoby, jak uspokojit kulturní potřeby všech vrstev obyvatelstva.

Pohled na to „správnou“ kulturu se může, a také se liší především s ohledem na věk. "Omlazené" vedení města dokáže poznat poptávku po kultuře své generace, sešlo se  však s panem Františkem Jurčákem a jednalo o možnostech, jak strukturovat kulturní nabídku tak, aby vyhovovala i starší generaci.

Vkus seniorů může být značně jiný, než je tomu mladých lidí. Radnice dostala nabídku na vystoupení Josefa Zímy a oslovila pana Jurčáka, zda by toto vystoupení bylo pro starší generaci vhodné. Představitelé města se dohodli o spojení koncertu s oslavou Dne seniorů, která by měla v Hranicích připadnout na 12. října a Josef Zíma by tak měl vystoupit v hranické Besedě.

Starosta města je velmi rád, že funguje spolupráce s panem Jurčákem, který je v této oblasti velice aktivní jak v rámci činnosti Svazu Zahrádkářů, tak i Svazu postižených civilizačními chorobami. Patří mu velké poděkování za to, že se stará o kulturní vyžití pro seniory.

foto ilustrační - Den pro seniory 2018

den pro seniory