Aktuality - archiv - Vánoční posezení pro seniory

V pátek 10.12.2010 se konalo v hranické Besedě tradiční vánoční posezení pro seniory. Organizačně se na akci podílejí Komise pro občanské záležitosti, SPCCH a Město Hranice.

V úvodu všechny přivítal starosta města pan Miroslav Picka a popřál klidné vánoční svátky. Dále se v programu představil pěvecký sbor ZŠ Hranice, který vede ředitelka PhDr. Hana Levá, na klávesy doprovázela Bc. Alexandra Benešová. Přesto, že některé děti chyběly, zpívaly krásně a sklidily zasloužený potlesk. Děti potěšil také pan Maurer, který je fandou a mecenášem sboru. Pro všechny děti ze sboru připravil nadílku ze sladkostí a ovoce.
Další část večera ovládl hudebník a zpěvák v jedné osobě pan Palla z Aše. Taneční parket se zakrátko zaplnil tanečními páry, ostatní využili setkání k přátelskému popovídání nebo zpěvu nad připraveným občerstvením. Všem účinkujícím a organizátorům děkujeme.

duchodciduchodciduchodciduchodci

Datum vložení: 14. 12. 2010 8:00