Aktuality - archiv - Senior roku

Senior roku

Ve čtvrtek 30.11.2023 proběhlo v kulturním domě v Březové slavnostní vyhlášení výsledků ankety Senior roku Karlovarského kraje. Z více jak 150 nominací bylo Radou Karlovarského kraje vybráno 8 osobností.

Mezi nimi si z rukou hejtmana Petra Kulhánka a radního pro regionální rozvoj Patrika Pizingera převzal ocenění i náš bývalý starosta František Jurčák.

Ten po skončení funkce zůstal velmi aktivním a i nadále zastává mnoho funkcí. Stojí v čele místní organizace zahrádkářů a okresní organizace Svazu postižených civilizačními chorobami. V těchto funkcích se svými kolegy každoročně pořádá množství kulturních a společenských akcí. Jedná se například o Den seniorů, Vánoční setkání, Prvomájovou veselici, do nedávna Mariánskou pouť a další. Pro seniory organizuje každoročně 1-2 zájezdy. Stojí též za fungováním komunitní moštárny.

Děkujeme a přejeme mnoho sil a zdraví!

Ing. Daniel Mašlár, starostaSenior rokuSenior rokuSenior roku

Senior roku