Aktuality - archiv - Rozsvícení vánočního stromu v Hranicích

V sobotu proběhlo slavnostní rozsvícení vánočního stromu v Hranicích s bohatým programem. Již jsme si všíchni zvykli, že kulturní program probíhá v evangelickém kostele a vánoční strom stával právě před touto hranickou dominantou. Vzhledem k tomu, že u kostela probíhají stavební práce na novém Kostelním náměstí, stojí letos vánoční strom na nově upraveném Masarykově náměstí.

Zájem lidí byl, jako vždy, velký. Program v kostele i na náměstí přilákal mnoho diváků. Kromě již tradičních vystoupení trubačů, pěveckého sboru ZŠ Hranice, dětí z MŠ a varhanního koncertu letošní program obohatilo pěvecké vastoupení Magdaleny Kučerové z Aše a sboru Chorus Egrensis. Milým překvapením byla okénka s básněmi, které přednášela známá herečka Eva Horká. Ta všem hranickým věnovala svou vlastní báseň o první rozsvícené žárovce na vánočním stromku. Ještě dlouhou dobu po skončení programu zůstala Eva Horká v obležení obdivovatelů a přes chladné počasí s úsměvem a trpělivostí rozdávala všem zájemcům autogramy. Všem účinkujícím děkujeme a přejeme příjemný advent.

van
FOTKY VE FOTOGALERII
Eva Horká
Herečka Eva Horká, známá z mnoha televizních a filmových pohádek - Perinbaba, Dilino a čert a televizních seriálů - Bylo nás šest, Rodáci, Ordinace v Růžové zahradě, ztvárnila mnoho divadelních rolí - hrála v Národním divadle, divadle Ká, v Divadle za branou, v Divadle v Dlouhé, v Divadle v ňeznické ...