Aktuality - archiv - První povolební Zastupitelstvo potvrdilo dosavadní vedení města

Zastupitelstvo

V úterý 18. 10. 2022 se konalo ustavující zastupitelstvo Města Hranice. Do besedy se přišli podívat lidé z široké veřejnosti, bývalí zastupitelé i studentský parlament.

Po vyslechnutí hymny České republiky složili slavnostní slib tito zastupitelé:

Ing. Jan Hýbl, JUDr. Jan Veselý, Ing. Bc. Jan Mikula, Antonín Juříček, Jaroslav Juříček, Ing. Daniel Mašlár, MgA. Pavla Hošková, Mgr. Václav Kárník, Miroslav Amrich, Miroslav Bauer, Mgr. Karin Rusiniková, Ing. Jakub Kleiner, Kateřina Štětková, Mgr. Eva Janousch a Kamil Mojcher.

Starostou města byl zvolen Ing. Daniel Mašlár, místostarostkou MgA. Pavla Hošková, k nim byli do Rady města zvoleni Mgr. Václav Kárník, Ing. Jakub Kleiner a Ing. Bc. Jan Mikula.

Finanční výbor pak budou tvořit Kateřina Štětková (předsedkyně), Mgr. Vladimíra Kábová a Iva Kárníková, kontrolní výbor Miroslav Amrich (předseda), Mgr. Eva Janousch a František Jurčák.

Na závěr programu byl ještě schválen Program pro poskytování peněžních prostředků (dotací) z rozpočtu města Hranice pro rok 2023.

Po oficiální části znovuzvolený starosta pozval všechny členy zastupitelstva ke slavnostnímu přípitku a popřál všem dobrou spolupráci v následujícím volebním období.

Reportáž MVTV:

ZastupitelstvoZastupitelstvoZastupitelstvo

ZastupitelstvoZastupitelstvoZastupitelstvoZastupitelstvoZastupitelstvoZastupitelstvoZastupitelstvo

Datum vložení: 21. 10. 2022 10:42
Datum poslední aktualizace: 26. 10. 2022 14:56