Aktuality - archiv - Podzimní brigáda

Na jaře jsme otevřeli turistickou sezónu společnou brigádou, která se vydařila a splnila svůj cíl. Podařilo se částečně vyčistit a zkrášlit místa na Kaiseru. Protože se do těchto končin vydává spousty turistů, což dokazuje návštěvní kniha, budeme ve zvelebování uvedených míst pokračovat také na podzim.

Co je v plánu? Vyčištění mlýnského náhonu od štoly železné rudy ke smírčímu kříži, oprava kamenného mostku nebo vyčištění části náhonu za smírčím křížem směr trojstátí.

Zveme tedy všechny, kteří rádi pomohou s výše uvedeným plánem, na podzimní brigádu.

KDY? SOBOTA 24. 9. 2011 V 9:00 HOD. (jen v případě trvalého a silného deště bude akce přesunuta na další týden)

KDE? SRAZ U HOSPODY V TROJMEZÍ (ten, kdo nepojede na kole, bude odvezen na místo)

CO S SEBOU? hlavně dobrou náladu a chuť něco v našem městě změnit, dále pak motorové pily, motorové kosy, sekyrky, pilky, hrábě, lopaty, vhodné oblečení…

Někteří se ptají: "Proč zrovna tato akce?" Součinnost, spolupráce a vztahy místních lidí jsou jednou ze základních podmínek při poskytování některých dotací nebo jsou základní podmínkou soutěže "Vesnice roku". Hlavní ale je, že společně můžeme zvelebit město a přispět tak k trvale udržitelnému rozvoji.

Turistická sezóna bude uzavřena vybudováním povalového chodníku a dřevěného mostku na trojstátí. Povalový chodník si zbudujeme rovněž svépomocí za pomoci finančních prostředků, které poskytl Karlovarský kraj, společnost NET4GAS a místní občané.

Všichni, kteří rádi pomohou a nebojí se přidat ruku k dílu, jsou vítáni. Těšíme se na vás.

Datum vložení: 13. 9. 2011 8:00
Datum poslední aktualizace: 8. 9. 2016 8:37