Aktuality - archiv - Páteční infookénko

Stavba kabin a obecního domu ve Studánce

KABINY VE STUDÁNCE – Už pomalu začínají chytat skutečný objem a tvar. Musím říct, že jsem docela koukal, jak je ta stavba vysoká. Ale to byl vlastně od začátku záměr a ve videu o tom mluvil i autor Petr Kostner, že ten dům musí zvát.

V pátek jsem se tam byl podívat se zástupci studáneckého fotbalu. Udělalo mi to moc velkou radost, protože vypadali fakt nadšeně tak mi ta práce kolem toho zase dává větší smysl. Stejně překvapeně koukali na výšku bednění. Prý to trochu připomíná kostel a že by se do patra mohli chodit modlit, aby vyhrávali. Takovýto duchovní přesah jsme původně ani nezamýšleli a vida!

Taky mě potěšili, když vyvrátili kecy různých prudičů o tom, jak stavíme kabiny pro končící fotbalisty s tím, že jich hraje dost a těší se na nové zázemí.

Na stavbě je kromě bednění hotová konstrukce přístřešku, dělá se plochá střecha, modeluje se okolní terén a uvnitř hotové příčky. Zároveň se dokončují hrubé rozvody elektřiny, voda, kanalizace a rozvody topení.

Ta stavba fakt jede a pro nás to znamená, že každé úterý odcházíme z několikahodinového kontrolního dne se seznamem úkolů, jako je výběr svítidel, obkladů, dlažeb, barvy všeho možného a tak. Každopádně se moc těším na společnou prohlídku.

👉 DĚTSKÉ HŘIŠTĚ RŮŽÁK - PUMPTRACK – Tohle je další stavba, která jede skoro až zbytečně rychle. Tady pro změnu většinou strávím skoro celé pondělí. Ale je proste super, když ta stavba jede.

V areálu už jsou vymodelované první zatáčky a pokud dá počasí, tak za 14 dní se bude asfaltovat.

V pondělí mám jednání se skejťáky ohledně navazujících prací. Věřím, že se dohodneme a tak v rámci pumptracku uděláme i přípravu pro skatepark.

👉 SOKOLOVNA – V úterý budou dodělané záchodky u pódia. Takže kdo si budete pronajímat Peklo, tak už plnohodnotně. Tímto se zároveň omlouvám nynějším návštěvníků za snížený komfort.

Přijde mi, že furt fotím někde nějaké záchody, ale když ono je s takovými prkotinami skoro stejně starostí jak s velkou stavbou. Takže pár fotek záchodků tu ode mě asi ještě bude.

👉 VILA V KRÁTKÉ ULICI – I tady už máme záchodky. Minulý týden začala přejímka stavby. Díky tomu, že se v domě konečně zatopilo, tak už se mohou dodělat i poslední detaily. Některé garsonky jsou docela malé. Na druhou stranu máme i menší byty. Tyhle jsou ale opravdu pěkné. Až se teď uklidí okolí domu, tak to bude parádní bydlení.

👉 BOSÉ NOHY V PARKU – To je romantická komedie, kterou k nám přijedou v pátek zahrát známí herci, vystupující pod agenturou Harlekýn. Bude otevřena hospoda, takže můžete přijít o něco dřív a úžit si hezký večer!

Mějte fajn víkend 😊🤟

Daniel Mašlár, starosta

Stavba kabin a obecního domu ve Studánce:

Stavba kabin a obecního domu ve Studánce

Stavba kabin a obecního domu ve StudánceStavba kabin a obecního domu ve StudánceStavba pumptracku v Růžáku:

Stavba pumptracku v RůžákuStavba pumptracku v RůžákuStavba pumptracku v RůžákuNové záchodky v sokolovně u pódia:

Nové záchodky v sokolovně u pódiaVila v Krátké ulici:

Vila v Krátké uliciVila v Krátké uliciVila v Krátké uliciVila v Krátké uliciVila v Krátké uliciDivadelní hra Bosé nohy v parku:

Divadelní hra Bosé nohy v parku

Datum vložení: 7. 10. 2023 23:00
Datum poslední aktualizace: 20. 10. 2023 9:18