Aktuality - archiv - Open Air Fest Hranice 2011

Již 3. ročník Open Air Festu byl samé překvapení. Prvním byl prudký pokles teplot. Z tropických veder teplota klesla na 12°C. Silný déšť a studený vítr ještě doladil atmosféru. Zkrátka počasí bylo ránou pod pás pořadatelovi P. Novotnému, ale i všem ostatním, kteří se na akci těšili.

Naštěstí odpoledne přestalo pršet a program se mohl, i když s velkým zpožděním, rozjet. Odpolední návštěvnost sice působila rozpačitě, ale nakonec zvítězila zvědavost a chuť lidí se pobavit a večer již křepčilo pod oběma pódii přes třista platících diváků. Kapely a dýdžejové z našeho regionu jsou totiž k vidění v Hranicích pouze jednou do roka právě na této akci. Přes nepřízeň počasí si nakonec všichni, kteří přišli, hranický festival pochvalovali. Nezbývá než poděkovat P. Novotnému alias DJ Vetveylovi za pěknou akci a naopak Vetveyl děkuje všem pomocníkům, hlavně Pavlovi Šambergerovi a petru Kolajanovi a dalším, všem sponzorům, ODS, p. Hýblovi a Městu Hranice za zagrantování akce.

open

Datum vložení: 1. 9. 2011 8:00