Aktuality - archiv - Open Air 2009

V sobotu 5.9.2009 uspořádalo Město Hranice rockový festival Open Air 2009. Cílem bylo uspořádat akci pro mladší věkové kategorie, což se podle návštěvnosti povedlo.

Tento druh akcí v Hranicích chyběl, akce jako Kaiser Hamr, Mariánská pouť a pod. jsou určeny spíše starší generaci.

Konání akce bylo naplánováno venku v prostoru za tělocvičnou , ale z důvodu špatného počasí byla produkce živých kapel přesunuta do tělocvičny a skupina dýdžejů zůstala ve venkovním stanu.

rock

Záměrem bylo také dát prostor začínajícím dýdžejům a kapelám z Hranic, Aše a okolí. Akce se opravdu vydařila, sešlo se tu 210 platících diváků, čemuž jistě napomohlo symbolické vstupné 40,-Kč.

Vzhledem k tomu, že v dalších letech Město Hranice plánuje pořádání dalších takovýchto akcí, můžeme tu letošní považovat za první ročník.

Fotky ve fotogalerii - autor J.Hýbl

Datum vložení: 15. 9. 2009 8:00