Aktuality - archiv - Ohňostroj ve Studánce přilákal davy lidí

ohňostroj

Polemika kolem pořádání či nepořádání novoročních ohňostrojů zasáhla i nás – přesto jsme opět uspořádali již tradiční akci na Nový rok ve Studánce.

Před 18 hod. se poklidná osada začala plnit návštěvníky, kteří hledali dobrý výhled nejen na fotbalovém hřišti. Spolek Živá Studánka zajistil parádní občerstvení – svařák i čaj, lidé si přáli do Nového roku, užívali si nadprůměrně teplého lednového dne. Po novoročním projevu starosty Hranic Daniela Mašlára společně všichni odpočítali úžasnou show, kterou připravil studánekcý rodák pan Koubík. Při více než desetiminutovém představení za zvuku epické hudby se přítomným doslova tajil dech. Ohňostoj diváci ocenili potleskem. Místostarostka Pavla Hošková poté poděkovala všem, kdo v roce 2022 pomohli válečným uprchlíkům najít nový domov ve Studánce i Hranicích.

Děkujeme panu Koubíkovi, který společně s Městem Hranice ohňostroj finančně sponzoruje.

Datum vložení: 3. 1. 2023 8:44
Datum poslední aktualizace: 3. 1. 2023 8:49