Aktuality - archiv - Nově vymalované zastávky

Ti, kteří pravidelně cestují autobusem, mohou obdivovat nově a vesele vymalované autobusové zastávky v Hranicích " U Tomšáku" a ve Studánce u rybníka.

Zastávka v Hranicích nyní připomíná dřevěný srub s výhledem na vrcholky hor s čekajícími lidmi a zastávka ve Studánce rybník s vodníky a jejich hrníčky na dušičky a plujícími rybami. Nový nátěr mají také střechy.

Někdo může nové malby v zastávkách považovat za umění, jiný za kýč a další je může považovat za vtipné. Nikdo však nemůže popřít, že jsou naše zastávky široko daleko jedinečné.

Vše je dílem pracovníků, které město zaměstnává přes Úřad práce. Hraničtí jistě podle namalovaných postaviček poznávají rukopis R. Kalába, jehož malby můžete vidět také v restauracích Sport nebo U Koně.

zastavka
zastávky