Aktuality - archiv - Nové schody na Kaiseru

Díky finančnímu příspěvku Karlovarského kraje byly v minulém týdnu dokončeny nové dřevěné bezbariérové schody na Kaiser Hammeru.

Město Hranice přispělo též významnou částkou ze svého rozpočtu. Věnovalo 20 000,- Kč na realizaci "parkoviště" na kola. Kola se ale musí někam opřít. Na popud cyklistické asociace jsme tak doplnili plošinu o zábradlí, které nám zbylo z minulého roku. Plošina je doplněna o zajímavý prvek dřevěného stativu. Na stativ si mohou návštěvníci položit svůj fotoaparát, spustit samospoušť a ve vhodném úhlu se vyfotit s historickými kameny za zády.

Schody i terasa jsou vyrobeny z kvalitního trvanlivého dřeva, sibiřského modřínu, který by měl vydržet v místních podmínkách. Celkové náklady činily 64.000,-Kč.

Více na: http://www.regionhranice.cz/schody-a-parkoviste-na-trojstati

schodyschodyschodyschody