Aktuality - archiv - Mikulášská nadílka

Mikuláš

V době mikulášského nadílení nemohla ani Rada rodičů při ZŠ Hranice a za podpory Města Hranice zůstat pozadu. Uspořádala přímo na náměstí krásnou mikulášskou nadílku.

Čerti měli opravdu peklo v dokonalém stylu a děti si mohly užít pekelné atmosféry, včetně dýmu, páry, barevných světel a divokých pekelných služebníků.

V době čekání na příchod Mikuláše a jeho andělské družiny si mohli návštěvníci koupit něco dobrého k jídlu nebo pití, a také byla možnost si vyrobit vánoční hvězdu nebo ozdobit smrkové větvičky.

Celá akce měla velký úspěch a zejména děti se velmi těší opět za rok, až je čerti potrápí (anebo oni potrápí čerty, kdo ví).

Rada rodičů děkuje všem, kteří se mohli zúčastnit a všem, kteří pomohli akci připravit.

Rada rodičů a přátel školy

MikulášMikulášMikulášMikuláš

Datum vložení: 13. 12. 2023 8:18