Aktuality - archiv - Koncert v Barvách SeMaForu

V barvách Semaforu

Dne 5. 10. 2022 proběhl v Besedě výchovný koncert pro žáky 4. – 9. třídy.

Koncert v Barvách SeMaForu přináší koláž z nejznámějších písní, spolu s historickým vhledem do dějin divadla SeMaForu.

Když se řekne Divadlo Semafor, tak se nám vybaví minimálně dvě jména Jiří Suchý a Jiří Šlitr. Z české hudební scény je zde ale o mnoho více osobností např. Jitka Molavcová, Karel Gott, Eva Pilarová, Karel Štědrý, Hana Hegerová, Dagmar Patrasová, Anna K., Michal Malátný a další, kteří Semaforem prošli.

Obsazení: Petr Macháček (herec a zpěvák SeMaForu a průvodce pořadem), alternující: Dáša Zázvůrková či Eliška Hurábová (herečky divadla a zpěvačky) a pianista Jakub Šafr či Jakub Přibyl (soubor divadla).

Program: Nejznámější Semaforské písničky skládají hold Jiřímu Suchému a Jiřímu Šlitrovi. Na scéně se setkává šikovná mladá generace, která nese dál poetiku majáku českého autorského divadla, která fascinuje už mnoho generací Čechů. Krásné písničky jako Tereza, Pramínek vlasů nebo Tak abyste to věděla, a další přináší,  dobrou náladu a spojují lidi!

Vstupné za žáky uhradilo Město Hranice. Děkujeme panu starostovi za pochopení a vstřícnost.

PhDr. Hana Levá

V barvách SemaforuV barvách SemaforuV barvách SemaforuV barvách SemaforuV barvách SemaforuV barvách SemaforuV barvách Semaforu V barvách SemaforuV barvách Semaforu

Datum vložení: 5. 10. 2022 12:19
Datum poslední aktualizace: 6. 10. 2022 8:39