Aktuality - archiv - Jízda osvobození na DVD

Pan Týma, který se pravidelně podílel na organizaci oslav osvobození v Hranicích nabízí veřejnosti k prodeji DVD z oslav z loňského roku. Film natočil a zpracoval Michal Čeliš a cena za jeden kus je 150,-Kč. Závazné objednávky do konce března : e-mail: knihovna@mestohranice.cz , tel. 354 599 910 , nebo přímo v Městské knihovně v Hraniccíh. V objednávce uveďte kontaktní údaje a počet kusů. DVD pak budou k osobnímu vyzvednutí v knihovně během dubna.

Pan Týma, který se pravidelně podílel na organizaci oslav osvobození v Hranicích nabízí veřejnosti k prodeji DVD z oslav z loňského roku. Film natočil a zpracoval Michal Čeliš a cena za jeden kus je 150,-Kč. Závazné objednávky do konce března : e-mail: knihovna@mestohranice.cz , tel. 354 599 910 , nebo přímo v Městské knihovně v Hraniccíh. V objednávce uveďte kontaktní údaje a počet kusů. DVD pak budou k osobnímu vyzvednutí v knihovně během dubna.
jizda osvobozeni
Datum vložení: 8. 3. 2012 8:00