Aktuality - archiv - Hranice se rozzářily na 3. reprezentačním plesu města Hranice

Ples města

Sál hranické Besedy se proměnil během týdne před 17. únorem do nádherně třpytícího se prostoru, připomínajícího hvězdnou oblohu. Sál se ještě více rozzářil, když dorazily ty hlavní hvězdy – plesající návštěvníci v krásných róbách.

I kapela Koala byla v souladu s avizovaným dress codem plus přivezli novou hvězdnou zpěvačku Lucku. Program zahájili právě tito skvělí hudebníci z Chebu několika songy, na které hned vyrazily tančit první odvážné páry. Následovalo slavnostní zahájení a Cirkus Ceres s LED show. Parket se pak opět rychle zaplnil, stejně jako bary na sále i v kafebaru, mnozí využili také foto – koutek. Ve 22 hodin pak čekala přítomné barmanská show vicemistra ČR Martina Vogeltanze, která doslova brala dech a skvěle bavila (a několik diváků také osvěžila právě vzniklými drinky). Za hodinu poté se soutěžilo ve vesmírném kvízu o pojmenování vlastní hvězdy a o půlnoci proběhla tombola. Tentokrát se nelosovaly šatní lístky, ale plesající se museli zapojit tak, že navrhli téma příštího plesu. Po půlnoci ještě svižně hrála Koala, po druhé hodině ranní ji vystřídala reprodukovaná hudba na přání těch největších vytrvalců.

Chceme moc poděkovat všem sponzorům, kteří akci finančně podpořili, nebo věnovali věcné dary.

A hlavně všem, kdo se podíleli na přípravách, průběhu i úklidu plesu, protože bez nich by se Hranice takhle nádherně určitě neroztřpytily.

A kdyže bude ples další rok? Koala je objednána na 22.2. 2025, tak si pište do kalendářů. Téma se zatím rýsuje i díky zmíněným návrhům během plesu, včas se ho dozvíte.

Budeme se těšit P. Hošková a D. Mašlár

Sponzoři: ravel FREE Hranice, Čerpací stanice Hranice, Barber FREE Hranice, HG tronic, Heinz-Glas Decor, Ites, Grupo Antolin Hranice, Zuzka Pavlíková, Český rybářský svaz, místní organizace Aš, Jana.Fitness, West wood design, Kosmetický salón Evelin, Fptravel Market Hranice, Český zahrádkářský svaz, z. o. Hranice, Technické služby města Hranice, Sbor dobrovolných hasičů Hranice, Pension Augustenhof v Bad Elsteru

Foto: A. Pfeifferová

Fotokoutek M. Budy zde