Aktuality - archiv - Dokončena výměna garážových vrat na hasičské zbrojnici

Začátkem listopadu byly nátěrem fasády dokončeny práce související s výměnou posledních garážových vrat. Důvodem výměny garážových vrat je šetření finančních prostředků na vytápění prostor pro hašičská auta a zkvalitnění naší práce, včetně lepšího zázemí hasičů.

Práce začaly v roce 2009 zazděním nepotřebných vrat, kde byl v tomto prostoru vybudován nový vchod do zbrojnice. V roce 2010 byly vyměněny jedny a v letošním roce i druhá garážová vrata. S výměnou vrat bylo nutné vybetonovat i nové vjezdy.Veškeré práce si hasiči prováděly samy ve volném čase. Na tyto akce byla použita vždy část finančních prostředků z rozpočtu města, určená na činnost jednotky SDH v roce 2009-2011.

Dále hasiči provedli z vlastních prostředků celkovou rekonstrukci kuchyně, včetně výměny kuchyňské linky a spotřebičů. Celkové náklady činily cca 22.000,-- Kč.

Velitel jednotky Michal Brožek a starosta SDH Petr Strunz tímto děkují členům, kteří se podíleli na těchto zmíněných akcích, zvláště pak H. Schmiedovi, V. Ptáčkovi a L. Novému.

Dále děkujeme firmě HSS Schmied, že formou sponzorského daru nechala položit koberec v malém sálu a lino v kuchyni.

text: SDH Hranice

vrata