Aktuality - archiv - Divadelní představní "Úča musí pryč" bylo vyprodané

vyprodané představení

Ve čtvrtek 10.11.2022 zavítalo do hranické Besedy pražské Divadlo Verze s představením "Úča musí pryč", které bylo beznadějně vyprodané.

V komedii o vztazích mezi rodiči a učiteli se nejen hranickým divákům představili: David Prachař, Jana Janěková ml., Kristýna Frejová, Linda Rybová, Igor Chmela a  Petra Špalková (režie Thomas Zielinski).

Dvěstě diváků  mohlo také  využít občerstvení v nově zrekonstruované kavárně v Besedě, kde se za bar postavili zaměstanci města včetně starosty,  a kterým patří velký dík za zvládnutí žíznivého davu - především Soně Peškové, Dáše Popelkové a Evě Janousch. Poděkování patří také ašskému baru Perfect_Bar za poskytnutí know-how a zboží k prodeji.

vyprodané představenívyprodané představenívyprodané představenínová kavárnaobčerstvení nová kavárnanová kavárna

Datum vložení: 11. 11. 2022 9:48
Datum poslední aktualizace: 11. 11. 2022 10:04