Hranice - Zjednodušená verze stránek
Nastavení velikosti písma
+

Aktuality - archiv - Derby starých gard ovládly Hranice

Jiskra Aš-Jiskra SU Hranice 2:6(0:3). Za krásného fotbalového počasí se střetli na "Tyršáku" dříve narození vyznavači kulatého nesmyslu,ale na hře to nebylo vůbec znát.

Domácí nastoupili v plné sestavě ještě s několika aktivními hráči s chutí do zápasu, ale hosté je překvapili velice jistou obranou a v podstatě bezchybnou kombinační hrou. Zvlášť ve středu pole byli hraničtí lepší a z toho také pramenily šance,které dokázali hosté z větší části proměnit a do přestávky si zajistili tříbrankový náskok.

V druhém poločasu už hosté s vidinou náskoku trochu polevili a nechali domácí mírně srovnat hru a také se prosadit gólově.