Aktuality - archiv - Co nového v technických službách?

Všem hranickým je známo, že v minulém období byla práce technických služeb často kritizována, zvláště ve využívání pracovní doby, zbytečném ježdění služebních vozidel či přístupu k práci.

Proto Město Hranice vyhlásilo výběrové řízení na nového vedoucího TS, ten byl vybírán z pěti přihlášených uchazečů. Stal se jím pan Vlastimil Filipi a po zkušební době s ním byla podepsána stálá pracovní smlouva.

K 1.11. 2008 nastoupil nový pracovník pan Miroslav Rešetár, který zajistí zvýšení odborné práce. Zastupitelé totiž na posledním zasedání odsouhlasili koupi nového traktoru Zetor 7045 s náhonem na přední kola. Ten bude stát 800.000,-Kč a Město Hranice jej zaplatí hotově z uspořených peněz letošního rozpočtu.

traktor

Zprávy z radnice 9