Tel.:  354 429 411

TÝDEN:1156
CELKEM:1568014

Vánoční swap/bazárek

swap/bazárek Vánoční swap/bazárek se koná 16.12.2023 v době od 15 do 17 hodin v Besedě. Více info viz dále:

Datum konání: 16. 12. 2023 začátek od 15:00, délka 120 minut

Místo konání: Hranická Beseda, Hranice, 35124

Typ akce: ostatní

Organizátor: Město Hranice

Doba trvání: 120 minut

Léto skončilo, podzim je tu a za chvíli zde máme advent, rozsvěcení stromečku... A protože ten hranický je každoročně krásný, pojďme se u něj sejít 16. prosince při příležitosti druhého hranického Swapu/Bazárku.

K čemu je takový swap dobrý? Zbavíš se věcí, které nepotřebuješ, a přineseš si domů něco, co ti udělá radost.

Akce v sobě současně kombinuje dva principy:

👉SWAP: Přinesete věci, které už se vám už nehodí a ani za ně nechcete žádné peníze, a naopak si odnesete cokoliv z toho, co takto přinesli ostatní.
👉BAZÁREK: Přinesete věci, kterých si více ceníte a které byste rádi prodali za nějaký finanční obnos.

Nosit můžete v omezeném množství vyřazené oblečení (pánské, dámské i dětské), šperky, kabelky či drobné doplňky do domácnosti (nádobí, dekorační předměty apod.) nebo věci pro děti (hračky apod.). Vše musí být samozřejmě pěkné, čisté a kvalitní - takové, jaké byste si rádi sami odnesli, nebo jaké byste se nestyděli dát někomu pod stromeček.

❗ Oproti prvnímu bazárku omezujeme počet kusů oblečení na 20 ks.

Věci můžete přinést před akcí od 14:30, připraveny budou stoly, zkušební kabinka/místnost. Samotná akce bude probíhat v sobotu od 15:00 do 17:00 hodin. V jednání je svařák případně něco dalšího pro tu pravou adventní náladu.

Cílem je nejen si vyměnit a prodat věci, ale také se potkat a popovídat si. Nechceme, abyste přinesli věci a šli pryč, jako to probíhá na jiných bazarech, ale abyste zůstali na celou akci - můžete věci vyměňovat, smlouvat o ceně nebo si jen tak popovídat s ostatními.

POZOR! Chcete-li se aktivně účastnit a přinést nějaké věci na výměnu/přenechání/prodej, dejte nám prosím nejpozději tři dny předem vědět (raději dříve) - email: stepanka.maslarova@gmail.com

Těšíme se na vás!

Za organizátory Štěpánka Mašlárová a Markéta Janigová