Tel.:  354 429 411

TÝDEN:179
CELKEM:1548500

Výlet s Radou rodičů do Zoo Plasy

výlet Do akcí, které Rada rodičů pořádá, patří také společný výlet. Už jsme procestovali mnoho míst dalekého i blízkého okolí a tentokrát jsme zvolili jednu z nejmenších zoo v České republice.

Zoo Plasy je velice zajímavá svou polohou, vybavením i prostředím. Areál zoo je koncipován jako cesta kolem světa. Můžete se tu projít devíti zeměmi všech světových kontinentů. U toho si můžete zahrát minigolf, který je opravdu promyšlený a rozhodně se nemusí bát ani ti, kteří si ještě neměli možnost nikdy zahrát. Mezi zvířata, která zde můžete vidět, patří celá řada papoušků, malých opic, sov, surikat, lemurů a mnoho dalších. Mezi opravdové překvapení patří bílý tygr, lvi, panteři či levharti. Bohaté občerstvení a pestrá nabídka suvenýrů naše malé návštěvníky také velice nadchla.

Děkuji všem účastníkům za prima strávený sobotní den. Děkujeme také Městu Hranice za zajištění dopravy.

za Radu rodičů Kateřina Křížová

VýletvýletVýletVýletVýletVýletVýlet