11.12.2018 03:45

Vánoční dílny přinesly společné zážitky….

dílnyVe středu 28. 11. 2018 uspořádal pedagogický sbor ZŠ Hranice pro žáky, rodiče a širokou veřejnost „Vánoční dílny“. Škola se otevřela všem, kteří si chtěli prožít tvořivé předvánoční odpoledne. Každý si mohl najít dílnu podle svého gusta a schopností.

Vyrobit si mohl svícen a ozdoby z přírodního materiálu, voňavé svíčky z včelího vosku, hvězdu z jemného drátu, barevné koule, odlitky ze sádry, papírové vánoční ozdoby, stromek s ledkovou hvězdou, upéct a ozdobit perníčky a uvařit kornflakes v karamelu. Na návštěvníky čekalo i občerstvení.

Akce se velmi povedla. Vysoká návštěvnost a radost z vlastnoručně vyrobených výrobků měli malí i dospělí. Akci pochválil i pan starosta Ing. Daniel Mašlár, který si našel čas, prošel si dílny a odnesl si vlastnoručně vyrobenou svíčku.

Děkuji všem pedagogům za nasazení, nápady a čas, který věnovali přípravě a realizaci dílen. Jsem opravdu ráda, že přišli s dětmi rodiče a prarodiče a prožili s dětmi krásné odpoledne, na které mohou vzpomínat.

Přeji všem pohodový adventní čas a hodně zdraví.

PhDr. Hana Levá

Více foto ve fotogalerii.

dílndílnydílnydílnydílnydílnydílny

Vytvořeno: 29. 11. 2018