29.3.2024 06:03

Námořnický den ve Studánce

Námořnický den V neděli 20. června 2021 se u studáneckého rybníka konal dětský námořnický den.

Na začátku plavby dostal každý malý námořník nebo námořnice palubní lístek, na který se mu razítky  zaznamenávaly dobyté přístavy. Těmi byla stanoviště s úkoly nebo výzvami (sportovními, výtvarnými, pohádkovými, rybářskými a podobně).

Cestou si mohly děti zaskákat na skákacím hradě, kouknout na pohádku O zlaté rybce v podání chebských herců. Na závěr všichni dopluli do cíle a získali poklad v podobě originální dřevěné medaile.

Následovala speciální disciplína pro rodiče s dětmi, kteří své ratolesti vozili v zahradním kolečku pro tu nejvzácnější tekutinu – vodu. Oceňoval se zejména umělecký dojem.

Fajn bylo, že na studáneckou akci dorazili i posádky z Aše, Chebu, Skalné a užili si společně s místními krásné pruhované dobrodružství.

Spolek Živá Studánka děkuje všem, kdo se podíleli na organizaci, nebo přispěli finančně: Město Hranice, Český rybářský svaz, m.o. Aš, Ivan Mirga z Kiosku, TS Hranice, Sbor dobrovolných hasičů Hranice.

Za Živou Studánku Pavla Hošková

Více foto ve fotogalerii.

Námořnický denNámořnický denNámořnický denNámořnický den

Vytvořeno: 1. 7. 2021
Poslední aktualizace: 1. 7. 2021 16:18