21.7.2018 00:14

Na Kaiseru se přátelilo pod taktovkou SDH Hranice

Setkání na TrojstátíTradiční česko-německé sousedské setkání na Trojstátí proběhlo v sobotu 7.7.2018. Štafetu v organizaci předali hraničtí zahrádkáři našim dobrovolným hasičům.

Teplé počasí, hudební doprovod v podobě Starovar Band Cheb, dobré jídlo, studené pivo, zpěv a tanec, prodejní stánky, krásná příroda - to je klasická pohoda na Kaiseru. Tančilo a bavilo se od rána do večera.

Na Trojstátí dorazili lidé pěšky, na kolech,  i auty z obou stran státní hranice, plně využita byla také linková doprava, kterou  letos zajistila autodoprava pana Sivulky z Aše.

Velitel SDH Hranice by tímto chtěl poděkovat všem, kteří ve svém volnu pomáhali s organizací a hlavně zahrádkářům za cenné rady a připomínky k pořádání akce. Dále technickým službám za přípravu a úpravu místa (lavice, stoly, podium) a Městu Hranice za úhradu linkového autobusu a vystoupení kapely Starovarka Band.

Více foto ve fotogalerii. Foto Město Hranice a Josef Levý.

Setkání na TrojstátíSetSetkání na Trojstátí

Vytvořeno: 10. 7. 2018