28.3.2024 09:03

Hurá na kurt!

kurt Tak už je to tady! Konečně už (poněkolikáté) začíná jaro a s ním natěšené tenistky a natěšení tenisté vyženou pavouky z výpletů svých raket a vydají se na tenisový kurt sbírat své první letošní fiftýny.

Tenisový kurt se na novou sezónu vyšvihl. Pořídil si nové lajny, jejichž koupi a instalaci zajistilka TJ Hranice. Dále je už kurt kompletně obehnán obrubníky (nově severní a východní strana kurtu), takže nebude prorůstat tráva do antuky z okolního terénu a deště nebudou vyplavovat antuku z kurtu ven.

Za veškerý materiál – obrubníky, písek a cement, stejně jako za dovoz antuky a pořízení nové zadní branky děkujeme majiteli kurtu – Městu Hranice.

Za odvedenou práci díky těmto aktivním členům TJ Hranice:    M. Amrichovi, M. Hrkalovi, M. Jůnovi, L. Frühaufovi, J. Pulkertovi, L. Stránskému, J. Vajglovi, V. Vaiglovi,… jo a Hugovi za míchačku.

Děkujeme také firmě Heinz-Glas Decor s. r. o. za finanční dar, díky kterému jsme si mohli objednat novou stínící plachtu s potiskem (máme ještě spoustu místa na další plachty…)

Vstup na kurt mají členové TJ Hranice s uhrazenými příspěvky na tento rok zdarma, děti a studující mládež mají vstup volný a navíc s možností vypůjčení raket a míčků, ostatní zájemci po domluvě.

Závěrem chci požádat opravdu všechny návštěvníky tenisového kurtu o to, aby před každou hrou vždy celý kurt důkladně pokropili a po každé hře celý kurt zase pečlivě zametli.

Díky za spolupráci!

Za TJ Hranice Václav Kárník