11.12.2018 03:07

Hraničtí přivítali čas vánoční

rozsvěceníDo Vánoc zbývá 24 dní a jako všude také v Hranicích se rozsvěcoval vánoční strom a vítal advent, a to v sobotu 1.12.2018 na Masarykově náměstí.

V evangelickém kostele nás uvítala místostarostka MgA. Pavla Hošková společně s manželkou našeho faráře paní Kučerovou. Po pár vánočních slovech začal samotný program - společné vystoupení Chorus Egrensis a dětí se sboru při ZŠ Hranice. Nechyběl živý betlém s malým Ježíškem.

Po koncertě jsme se přesunuli na Masarykovo náměstí, kde program pokračoval - tvořivé dílny pro děti, vystoupení Nátálky Hagarové, vánoční slovo starosty Ing. Daniela Mašlára, na zahřátí teplé nápoje a občerstvení. Cestou na náměstí jste mohli potkal andělíčky, na vyhlídce pak vánoční atmosféru doladil žesťový kvintet Quintetus Cantorus.

Kolem šesté hodiny byl za hlasitého odpočítávání rozsvěcen náš vánoční strom.

Vedení města touto cestou děkuje všem, kdo se podíleli na přípravách i realizaci akce, konkrétně Českobratrské církvi evangelické, Technickým službám Hranice (p.Lunterovi, V. Filipimu a dalším),  Sboru dobrovolných hasičů v Hranicích, pěveckým sborům Chorus Egrensis a ZŠ Hranice /paní Levé/, žesťovém kvintetu Quintetus Cantorus, hranickým andělům, Jarce Strunzové, Petře Peškové, Naty Hagarové, P.Balogovi, fotografům J. a J. Levému, B. Švihlové a všem, kdo přišli a pospolu pobyli.

Přejeme všem klidné prožití adventu.

Více foto ve fotogalerii.

rozsvěcenírozsvěcenírozsvěcenírozsvěcenírozsvěcenírozsvěcenírozsvěcenírozsvěcenírozsvěcenírozsvěcenírozsvěcení

Vytvořeno: 3. 12. 2018
Poslední aktualizace: 3. 12. 2018 09:59