28.3.2024 18:03

Dětský den ve Studánce se poprvé konal na fotbalovém hřišti

Dětský den Spolek Živá Studánka za podpory města Hranice uspořádal program pro celou rodinu, ale především pro děti v sobotu 25.6.2022 na „fotbaláku“ ve Studánce.

Zástupci fotbalistů nám umožnili přístup do kabin i na  celé hřiště za domluvených podmínek. Na velkém prostranství si pak malí návštěvníci mohli užívat atrakce (aquazorbing, skákací hrad, řetízák) nebo si na fotbalovém, rybářském a lukostřeleckém stanovišti otestovat své dovednosti za drobné ceny. Za ideálního počasí byl program zahájen pohádkou O kůzlátkách od hereček z chebského divadla, hned po něm následovala žonglérská dílna a potom soutěž rodičů a dětí na téma „povolání“.  Program vyvrcholil příjezdem hranických dobrovolných hasičů, kteří pokropili jak trávník, tak děti.

Živá Studánka zajistila také občerstvení, slané i sladké dobroty, pivko i nealko. O fotografickou vzpomínku se postaral fotokoutek Michala Budy uvnitř kabin, jeho dron pak natočil z výšin písmeno „S“ složené z místních i přespolních návštěvníků akce. Velkou radost máme z chuti zapojit se do organizování akce pastvinských i studáneckých dětí, které nám jsou oporou a také nadějí, že to v naší osadě bude žít i v budoucnosti.

Děkujeme studáneckým fotbalistům, pracovníkům technických služeb Hranice, firmě Playmobil, rodině Söllnerových a Kuchejdových za elektřinu, rodině Svobodových a Labudových, ašským rybářům – panu Luňákovi a všem, kdo pomohli, přišli a užili si s námi červnové odpoledne.

Holky z Živé Studánky

Více foto ve fotogalerii.

Video od M.Budy:

Dětský den Dětský den Dětský den Dětský den Dětský den Dětský den Dětský den