21.9.2017 10:44

Rozloučení s devátou třídou ZŠ

Rozloučení s devátou třídouKonec školního roku a předávání vysvědčení je velká událost pro všechny žáky, pro deváťáky však znamená konec jedné éry. Přeci jen se loučí s lidmi, se kterými strávili devět let svého života.

S letošními deváťáky se rozloučil jejich třídní učitel Mgr. Jiří Pulkert, ředitelka školy PhDr. Hana Levá a za město a KPOZ paní Jana Hrubá.

Popřáli jim hodně štěstí do další etapy jejich života, studijní úspěchy a předali menší rady do života. Žáci obdrželi malé drobnosti jako vzpomínku na léta strávená na hranické základce, ředitelka školy poděkovala děvčatům ze sboru. Také deváťáci nezapomněli  obdarovat svou ředitelku květinami a třídního velkým dárkovým košem. Děvčata se snažila zadržet slzičky,  avšak při obcházení tříd a loučení se s dalšími učiteli se již neudržela.

Také my jim přejeme hodně štěstí při dalším studiu.

Více foto ve fotogalerii zde.

Rozloučení s devátou třídouRozloučení s devátou třídouRozloučení s devátou třídouRozloučení s devátou třídouRozloučení s devátou třídou

Vytvořeno: 30. 6. 2017
Poslední aktualizace: 10. 7. 2017 07:56